M.Č P4 – Veřejné setkání nad projektem Hodkovičky nad řekou

Vážení sousedé, vážení obyvatelé Hodkoviček,
mestska-cast-praha-4-pro-vas-zprostredkovala-schuzkudovolte, abychom Vám zprostředkovali pozvánku na veřejné setkání, které organizuje M.Č. Prahy 4 spolu s investorem. Přijďte se seznámit, co by si developer přál v Hodkovičkách postavit. Přijďte si vyslechnou, proč záměr podporuje starosta a další představitelé M.Č. Prahy 4. Přijďte si vyslechnout i další zastupitele naší radnice, kteří avizují svojí účast. Veřejná prezentace se bude konat v pondělí 12. prosince 2016 od 17.30 hodin v jídelně ZŠ Jitřní (Jitřní 185/6, Praha 4).

Rádi bychom uvedli, že obsah, forma ani datum prezentace nebyl se spolky zastupující občany předem projednán či diskutován. Tuto pozvánku jsme zaregistrovali v pátek dne 2.12.2016 na webu M.Č. Prahy 4. Z pozvánky nadto není zřejmé, kdo se za M.Č. P4 tohoto setkání zúčastní, takže k tomu nemůžeme sdělit bližší informace (neoficiální informace jsou takové, že by měl dorazit starosta Mgr. Petr Štěpánek a také radní pro územní rozvoj a výstavbu Mgr. Alžbeta Rejchrtová).

O plánované aktivitě nebyli srozuměni předem ani všichni zastupitelé Prahy 4. Všechny zastupitele jsme na toto veřejné setkání pozvali.
Pozvánka na webu Prahy 4
http://www.praha4.cz/Zveme-vas-na-verejne-setkani-nad-projektem-Hodkovicky-nad-rekou.html 

Občanům Hodkoviček jsme také dnes nechali pozvanku zaslat poštou do schránek.

Na závěr bychom rádi uvedli, že k petici proti stávající hmotě záměru se podepsalo více než 3.000 občanů Hl.m. Prahy.
Děkujeme, že si uděláte čas a přijdete.

Spolek Bydlení v Hodkovičkách

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*