Máte zájem ovlivnit prostředí, ve kterém žijete?

start-your-logoVážení občané,

máte zájem ovlivnit prostředí, ve kterém žijete? V městské části Hodkovičky se stávajícími 3.500 obyvateli hrozí díky developerské výstavbě na území bývalých skleníků vznik nových více než 500 bytů (obytné domy se 4 až 7 patry). Tzn. nárůst obyvatel o 30-40 % při zachování současné úrovně MHD a dopravní infrastruktury.

Tímto si Vás dovoluje oslovit spolek Bydlení v Hodkovičkách a Spolek Přátelské Lysiny sdružující všechny, kterým se nelíbí záměry developerů přelidnit Hodkovičky a přilehlé čtvrtě, zahustit dopravu, znečistit životní prostředí a znehodnotit jak bydlení v poklidných čtvrtích, tak i hodnotu našich nemovitostí. Například automobilová doprava, která se výstavbou nových bytů znásobí (o více než tisíc aut), se dotkne všech obyvatel Hodkoviček, Lysin, Modřan a Braníka.

V případě zájmu se, prosím, podívejte na www.bydlenivhodkovickach.cz. Stačí se na těchto stránkách zaregistrovat a budete pravidelně informováni o aktuální situaci. Předem Vám děkujeme za Vaši případnou podporu a uvítáme každého, kdo bude ochoten s námi aktivně spolupracovat.

Předseda spolku Bydlení v Hodkovičkách                             Člen výboru spolku Přátelské Lysiny

Ing. Jan Hevessy                                                                                             Ing. Tomáš Papáček

info@bydlenivhodkovickach.cz                                                               PratelskeLysiny@seznam.cz

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*