Petice – již více než 1.000 podpisů…!!!

Vážení sousedé, vážení obyvatelé Hodkoviček, vážení Pražané,

dovolte, abychom Vás informovali o aktuálním stavu vývoje počtu podpisů k petici. Radnice Prahy 4 podporuje megalomanskou výstavbu. Petice byla zahájena na setkání občanů dne 24.10.2010. O samotném setkání jsme referovali zde: http://bydlenivhodkovickach.cz/?p=369

Je nám s potěšením Vám oznámit, že si vedeme velmi dobře a k aktuálnímu datu se k petici připojilo 1.277 občanů Prahy, z toho 860 občanů Prahy 4. Petice bude ukončena dne 20.11.2016. Prosíme, nepolevujme ve sběru podpisů a v informování dalších občanů co nám zde radnice Prahy 4 chystá. Jde o to, abychom měli co možná nejvíc podpisů a tím větší váhu v prosazování opodstatněných požadavků vůči Praze 4, jak se má město rozvíjet.

Prosíme, podepsané petiční archy odevzdávejte průběžně, informace naleznete zde: http://bydlenivhodkovickach.cz/?page_id=437

Na závěr bychom rádi poděkovali všem, kteří připojili svůj podpis – a také těm, kteří pomáhají v terénu s organizací petice.

Je na místě podělit se, že od Vás dostáváme mnoho podnětů, chuti zapojit se a také znechucení ze stávajícího počínání Radnice Prahy 4. Je skvělé, že se občané začli formovat. Již brzy přineseme k těmto podnětům souhrnné informace. Malá ochutnávka se týká časopisu Tučňák. Mnoho z Vás nám sděluje, že jste se obrátili na redakci časopisu Tučňák s dotazem, kdy se čtenář dočte o připravované výstavbě v Hodkovičkách. Redakce má takových dotazů stran občanů prý několik a sděluje k tomu toliko, že časopis je určen pro prezentaci radnice. Zároveň by se prý o Hodkovičkách mělo psát v jednom z nejbližších číslech. Občané mají možnost vyjádřit svůj názor v rubrice „Dopisy čtenářů“, která ovšem prochází redakční radou a je schvalována radnicí Prahy 4  🙂 . Požádáme radnici o vyvážený článek, abychom i my měli možnost poreferovat o stavu projednávání a dáme vědět, jestli jsme byli úspěšní.

S pozdravem,

Spolek Bydlení v Hodkovičkách

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*