Radnici Prahy 4 navzdory! Proti předimenzované výstavbě na Praze 4 se sešlo 200 občanů

Vážení sousedé, vážení obyvatelé Hodkoviček, vážení Pražané,

Jitřní 3vracíme se k setkání občanů Prahy 4 v ZŠ Jitřní dne 24.10.2016, kde jsme Vás informovali, jak chce radnice Prahy 4 neblaze změnit naše Hodkovičky. Vážíme si vaší velké účasti, zájmu a chuti s námi bojovat proti velkému developerskému projektu na území bývalých skleníků, který radnice Prahy 4 v čele s jejím starostou panem Petrem Štěpánkem (strana Zelených) podporuje. To, že nejste lhostejní, dokazuje účast bezmála 200 lidí. Potěšující je i fakt, že mezi Vámi byly všechny věkové kategorie a mezi občany přišli dokonce i zastupitelé Prahy 4. Jeden zastupitel, který se o situaci opravdu zajímá, pan Ing. Petr Horálek podepsal petici na místě.  Oceňujeme i Vaši trpělivost seznámit se se stávající situací, která nám tady všem hrozí.

My spolek Bydlení v Hodkovičkách a Přátelské Lysiny nadále intenzivně bojujeme proti výstavbě výškových domů, které sem nepatří. V našem boji nám všem pomůže i petice, kterou doufáme, podepíše co nejvíce lidí z celé Prahy. O dalších krocích a výsledcích jednání vás budeme nadále informovat. Pakliže Vám není lhostejné, že Hodkovičkám hrozí ušlapání betonovým monstrem, prosíme, zburcujte všechny své známé, sousedy, kolegy, spolupracovníky. Prosíme Vás, noste petiční arch u sebe a kdykoliv budete mít příležitost, vysvětlete krátce situaci a poproste o podpis. Konejte, prosím, protože v našem případě neplatí základní pravidlo, že se starosta stará a zastupitel zastupuje.

Vše kolem situace a petici naleznete na stránkách www.bydlenivhodkovickach.cz V neposlední řadě děkujeme také ZŠ Jitřní, že náJitřní 2m pro naše setkání poskytla azyl. Vážíme si veškeré vaši pomoci. Velkým povzbuzením jsou pro nás vaše maily, nabídky, upozornění, postřehy. Tyto vyhodnocujeme, třídíme a v nejbližší možné době na ně budeme reagovat.

Pokud máte účet na sociální síti Facebook, prosíme, dejte Like na naši stránce https://www.facebook.com/bydlenivhodkovickach/ a nabídněte tuto stránku vašim přátelům.

Děkujeme také Spolku pro Komořany, (pánové Petr Běťák, Jiří Brůžek, Jiří Zemánek), Komořany Praha 12, kteří nás přišli podpořit, jelikož jim jde o stejnou věc jako nám – plánovat město koncepčně, zodpovědně, citlivě a vyváženě.

Adresátům z řad médií poskytujeme tuto zprávu ke zveřejnění širší veřejnosti.

Příjemný státní svátek.

S pozdravem,

Organizátoři Setkání občanů

Spolek Bydlení v Hodkovičkách

Spolek Přátelské Lysiny

Občané Prahy 4

Toto jsou pravé Hodkovičky

Hodkovičky_Pohled_Na_Vilovou_Zástavbu2_maly

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*